Sprzedaż  i montaż :  medale 70 mm, medale 50 mm, medale zdobione, tanie puchary, ładne puchary, duże puchary, złote puchary, srebrne puchary, zestawy pucharów, komplety pucharów Powiększ do pełnego rozmiaru

Medal 70 mm-SREBRO D9B.02 z wstążką i super zdobieniem

Jeden medal obustronnie zdobiony o średnicy 70 mm z wstążką 22 mm. Szybka realizacja i solidne wykonanie. Tani prodykt z gwarancja jakości.  Produkt godny zainteresowania ze względu na jakość,  wygląd, cenę , szybkość wykonania i dostawy. Kupiło ten produkt wielu i wielu nas wypróbowało. Dołacz do nas i ciesz się udanym zakupem. 

Więcej szczegółów

D9B.02

10,90 zł

Jeden medal o średnicy 70 mm. Medal wykonany ze stopów metalowych w kolorze złoto. Każdy medal zdobiony jest dwustronnie. Zdobienie takie wyróżnia w zasadniczy sposób jego charakter i niepowtarzalność a wygląd nie ma sobie równych na naszym rynku. Projekty przygotowywane są w konsultacji z odbiorcą bardzo starannie i w oparciu o sugestie kupującego. Personalizacja medalu dokładnie na dana imprezę podnosi standard, jakość i powoduje, że medal, medale są dopiero po takim liftingu kompletne. Grafika przednia jest transferem na metalową wklejkę  w kolorze medalu. Grubośc wklejki 0, 3 mm, średnica przedniej wklejki 50 mm. Wszelkie dodatkowe informacje o imprezie zawarte są na tylnej wklejce o średnicy 60 mm. Tak wykonany medal nie ma sobie równych i jest absolutnie liderem w tej kategorii. Cena, jakość, estetyka, wygląd końcowy to absolutny hit na rynku medali. Dodatkowo każdy produkt wyposażony jest w taśmę o szerokości 22mm. Do wykonania usługi wymaga się dostarczenia właściwych danych w formatach jpg, PNg, Corel draw 11. Wykonanie projektu w cenie produktu.   PODSUMOWANIE : TANI MEDAL, ZDOBIENIE DWUSTRONNE, REWELACYJNY WYGLAD, KRÓTKI CZAS REALIZACJI.

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest w dni robocze od 8:00 do 16:00