Sprzedaż  i montaż :  tanie statuetki, sportowe statuetki, ładne statuetki , duże statuetki, statuetki sportowe, ładne puchary-medale Powiększ do pełnego rozmiaru

Trzy srebrne statuetki ogólne

Trzy statuetki ogólne na marmurowych kamieniach. Zdobienie statuetki do uzgodnienia. Koszt zdobienia i projekty w cenie wyrobu. Solidny produkt w niskiej cenie.

Więcej szczegółów

STATOGOLS

54,00 zł

Trz srebrne statuetki o tematyce ogólnej na marmurowch podstawach o wymiarach 55x30. Szyld statuetki metalowy z miejscem na metalową wklejke o srednicy 50mm. Srodek statuetki wykonany z tworzywa. Tabliczka metalowa na marmurową podstawę o wymiarze 50x25 oraz górna wklejka na szyld statuetki wykonana w oparciu o sugestie  zamawiającego, Nieduży zestaw tanich pucharków gotowy do wręczenia na różną okoliczność. Projekt i wykonanie zdobienia w cenie całego zestawu.Wysokości statuetek w kolejności od największej : 18 cm, 16cm, 14,5cm. Produkt godny zaufania , który kupiło już dużo naszych klientów. Opinie kupujących są bardzo pozytywne równoznaczne z udzieleniem rekomendacji na produkt. Bardzo nas to cieszy i mamy satysfakcje , że często tylko do naszej firmy klienci wracjają wielokrotnie by dokonać udanej transakcji. Gwarancja zwrotu towary  a nawet jak się w życiu zdarza również pieniędzy wyróżnia nas śpośród innych firm. Nie boimy się wymagającego odbiorcy, zawsze i wszędzie służymy pomocą, doradztwem i rozumiemy , że klient to ma zawsze racje. Tylko nasza firma robi to najlepiej i najszybciej . Kupując u nas zawsze można liczyć na oszczędny zakup , co również oznacza , że nie boimy sie udzielać rabatów  w zależności od zaistniałej sytuacji.

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest w dni robocze od 8:00 do 16:00