Sprzedaż  i montaż : tanie puchary, ładne puchary, duże puchary, złote puchary, srebrne puchary, zestawy pucharów, komplety pucharów Powiększ do pełnego rozmiaru

1 puchary PN 152-3

Srebrny puchar na jasnej lakierowanej, marmurowej podstawie z metalowym kielichem.   Produkt solidny i godny zainteresowania ze względu na jakość,  wygląd, cenę , szybkość wykonania i dostawy. Kupiło ten produkt wielu i wielu nas wypróbowało. Dołacz do nas i ciesz się udanym zakupem. Ci którzy już to zrobili  nie mają obaw  żeby  nas rekomendować . Gwarantujemy solidną transakcję .

Więcej szczegółów

PN 152-3

40,00 zł

Jeden srebrny puchar na marmurowej jasnej lakierowanej podstawie o wymiarze : 85x30.   Wysokość pucharu : 33cm.  Srednica kielicha : 12cm. Kielich metalowy o podwyższonym wymiarze 3/4. Pozostałe elementy pucharów wykonane z tworzywa. Każdy puchar zmontowany jest za pomoc metalowego pręta i metalowych zaślepek. Sposób montażu wyróżnia nasze produkty w porównaniu do wyrobów firm konkurencyjnych i podwyższa ich jakość.  Kolorystyka. połysk i niska cena  to dodatkowy atut wyrobów. Dodatkowe wyposażenie to tabliczki znamionowe w kolorze złota wykonane w technice grawerton z pełna kolorystyka. Ceny tabliczek w kategorii "tabliczki do pucharów".

PODSUMOWANIE  : ŁADNY, TANI, W NISKIEJ CENIE, DUŻY PUCHAR.

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest w dni robocze od 8:00 do 16:00