medale 70 mm, medale 50 mm, medale zdobione, tanie puchary, ładne puchary, duże puchary, złote puchary, srebrne puchary,  komplety pucharów Powiększ do pełnego rozmiaru

3 medale 50 mm-ME58 z wstążkami i super zdobieniem

Trzy medale o średnicy 50mm z wstążkami 10mm.   OBUSTRONNE ZDOBIENIE w cenie produktu. Szybka realizacja i solidne wykonanie. Tani prodykt z gwarancja jakości.  Produkt godny zainteresowania ze względu na jakość,  wygląd, cenę , szybkość wykonania i dostawy. Kupiło ten produkt wielu i wielu nas wypróbowało. Dołacz do nas i ciesz się udanym zakupem. 

Więcej szczegółów

ME58.01.02.27

14,97 zł

Trzy medale o średnicy 50 mm. Medale wykonane ze stopów metalowych w kolorze złoto, srebro, brąz. Każdy z medali zdobiony jest dwustronnie. Zdobienie takie wyróżnia w zasadniczy sposób ich charakter i niepowtarzalność a wygląd nie ma sobie równych na naszym rynku. Projekty przygotowywane są w konsultacji z odbiorcą bardzo starannie i w oparciu o sugestie kupującego. Personalizacja medalu dokładnie na dana imprezę podnosi standard, jakość i powoduje, że medal, medale są dopiero po takim liftingu kompletne. Grafika przednia jest transferem na metalową wklejkę  w kolorze medalu. Grubośc wklejki 0, 3 mm, średnica przedniej wklejki 25 mm. Wszelkie dodatkowe informacje o imprezie zawarte są na tylnej wklejce o średnicy 40 mm. Tak wykonane medale nie mają sobie równych i są absolutnie liderem w tej kategorii. Cena, jakość, estetyka, wygląd końcowy to absolutny hit na rynku medali. Dodatkowo każdy produkt wyposażony jest w taśmę o szerokości 10 mm. Tylko my tak zdobimy medale , tylko u nas gwarancja wysokiej jakości usługi.  Kupiło u nas bardzo dużo klientów . Kupiło bo towar jest bardzo dobry bo gwarantujemy ewentualny  zwrot  w ramach rozsądnych argumentów i negocjacji . Zawierzyło nam wielu i wielu wystawia nam wysokie rekomendacje  na usługę i towar. Dołacz do nas , na pewno cię nie zawiedziemy.

Do wykonania usługi wymaga się dostarczenia właściwych danych w formatach jpg, PNg, Corel draw 11. Wykonanie projektu w cenie produktu.   PODSUMOWANIE : TANIE MEDALE, ZDOBIENIE DWUSTRONNE, REWELACYJNY WYGLAD, KRÓTKI CZAS REALIZACJI.

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest w dni robocze od 8:00 do 16:00