Sprzedaż  i montaż :  medale 70 mm, medale 50 mm, medale zdobione, tanie puchary, ładne puchary, duże puchary, złote puchary, srebrne puchary, zestawy pucharów, komplety pucharów Powiększ do pełnego rozmiaru

3 medale 70 mm-D9B.01.02.27 z wstążkami i super zdobieniem

Trzy medale o średnicy 70mm z wstążkami OBUSTRONNIE ZDOBIONE. Szybka realizacja i solidne wykonanie. Tani prodykt z gwarancja jakości.  Produkt godny zainteresowania ze względu na jakość,  wygląd, cenę , szybkość wykonania i dostawy. Kupiło ten produkt wielu i wielu nas wypróbowało. Dołacz do nas i ciesz się udanym zakupem. 

Więcej szczegółów

D9B.01.02.27

32,70 zł

Trzy medale o średnicy 70 mm. Medale wykonane ze stopów metalowych w kolorze złoto, srebro, brąz. Każdy z medali zdobiony jest dwustronnie. Zdobienie takie wyróżnia w zasadniczy sposób ich charakter i niepowtarzalność a wygląd nie ma sobie równych na naszym rynku. Projekty przygotowywane są w konsultacji z odbiorcą bardzo starannie i w oparciu o sugestie kupującego. Personalizacja medalu dokładnie na dana imprezę podnosi standard, jakość i powoduje, że medal, medale są dopiero po takim liftingu kompletne. Grafika przednia jest transferem na metalową wklejkę  w kolorze medalu. Grubośc wklejki 0, 3 mm, średnica przedniej wklejki 50 mm. Wszelkie dodatkowe informacje o imprezie zawarte są na tylnej wklejce o średnicy 60 mm. Tak wykonane medale nie mają sobie równych i są absolutnie liderem w tej kategorii. Cena, jakość, estetyka, wygląd końcowy to absolutny hit na rynku medali. Dodatkowo każdy produkt wyposażony jest w taśmę o szerokości 22mm. Do wykonania usługi wymaga się dostarczenia właściwych danych w formatach jpg, PNg, Corel draw 11. Wykonanie projektu w cenie produktu  Produkt godny zaufania , który kupiło już dużo naszych klientów. Opinie kupujących są bardzo pozytywne równoznaczne z udzieleniem rekomendacji na produkt. Bardzo nas to cieszy i mamy satysfakcje , że często tylko do naszej firmy klienci wracjają wielokrotnie by dokonać udanej transakcji. Gwarancja zwrotu towary  a nawet jak się w życiu zdarza również pieniędzy wyróżnia nas śpośród innych firm. Nie boimy się wymagającego odbiorcy, zawsze i wszędzie służymy pomocą, doradztwem i rozumiemy , że klient to ma zawsze racje. Kupując u nas zawsze można liczyć na oszczędny zakup , co również oznacza , że nie boimy sie udzielać rabatów  w zależności od zaistniałej sytuacji. .   PODSUMOWANIE : TANIE MEDALE, ZDOBIENIE DWUSTRONNE, REWELACYJNY WYGLAD, KRÓTKI CZAS REALIZACJI.

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest w dni robocze od 8:00 do 16:00